hakkimizda

DESIGNVAC | Hakkımızda

Design-Plaza

1980 yılında faaliyetlerine başlayan DESIGNVAC® Türkiye’nin önde gelen sağlam yapılı süratle gelişen ve büyüyen, bünyesindeki Mimar Mühendis ve İç mimar teknik kadrosu, araç ve ekipmanları ile yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce başarılı projeye imza atmış ve atmaya devam etmektedir.

Uluslararası arenada Hindistan, Gürcistan, Rusya ve Suudi Arabistan’da başarılı projelere imza atan DESIGNVAC® uygun fiyat politikası ile de rakiplerinden ayrılarak sağlıklı yaşam teknolojileri ile inşaat sektöründe güvenilir, aynı zamanda uluslararası proje deneyimleri ile insanımızın istek ve ihtiyaçlarını karşılayan bu bağlamda yeni teknolojilere öncülük eden bir firma olarak kısa sürede sektöründe lider konumuna gelmiştir.

DESIGNVAC® ailesi olarak başarının tek şartının memnun müşteriler olduğu bilinci ile 1980 yılında çıktığımız bu yolda sizleri de aramızda görmek ve bu birlik anlayışı ile hep birlikte daha da ileri gitmek dileği ile.

DESIGNVAC® İstanbul/2017

DESIGNVAC | Misyonumuz

misyon

Elektronik teknolojileri ve sistem entegrasyonu alanında, yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir teknoloji şirketi olmak.

DESIGNVAC | Vizyonumuz

Küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı, bir milli teknoloji firması olmak.

DESIGNVAC | Departmanlarımız

Mimarlık – Mühendislik Departmanı : DESIGNVAC® bünyesinde barındırdığı mimar ve mühendis kadrosu ile merkezi süpürgenin uygulanmasını talep ettiğiniz alanın ücretsiz keşfi yapılarak, adınıza açılan bir dosyada vakum hesaplamaları , vakum ünitesi ve altyapının geçeceği alan projelendirir. Böylece vakum kaçaklarının önüne geçip ihtiyacınız olan vakumu elde ederken aynı zamanda mimarlarımızla evinizin dekorasyonuna en uygun vakum ünitesini seçebilir ve yerleşimini yapabilirsiniz. Çünkü merkezi süpürge sistemi yalnızca mimar ve mühendislerce hesaplanabilecek yüksek teknolojik bir üründür.

Bayi Yönetimi Departmanı : DESIGNVAC® yurtiçi ve yurtdışındaki bayileri ile sürekli iletişim halinde olup organizasyon hakimiyetini en üst düzeyde tutarak müşterilerimize doğru ve nitelikli ürünlerin belirlenmesini sağlamaya yardımcı olur.

Üretim Departmanı : %100 yerli üretim ve uluslararası kalite belgesine sahip olan DESIGNVAC® sınırsız yedek parça imkanına sahiptir. Yerli üretim olan ve dünyanın bir çok ülkesine ihraç olan DESIGNVAC® yüksek kalite anlayışı ve uygun fiyat politikası ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

İthalat ve İhracat Departmanı : DESIGNVAC® değişen ve gelişen teknolojinin tüm yeniliklerini müşterilerinin ihtiyçları doğrultusunda yurtiçi ve/veya yurtdışından tedarik eder.

Teknik Servis : DESIGNVAC® Montaj,servis,bakım ve yedek parça hizmetlerini mühendis ve teknikerlerince günlük ve periyodik olarak programlar ve olası herhangi bir aksaklıkta anında müdahale ekibi ile %100 çözüm sunar.

Müşteri İlişkileri : DESIGNVAC® her türlü ihtiyacınıza en kısa sürede geri dönüş yaparak memnun müşteri anlayışını her zaman en üst düzeyde tutar.

Adres Bilgilerimiz
Çanakkale Caddesi, No:35A Ihlamurkuyu / Ümraniye İstanbul (IKEA – Buyaka Karşısı)
Tel : +90 (216) 323 67 36 
Fax : +90 (216) 611 36 36
e-mail : info@designvac.com